tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Jesteś młodą, ambitną osobą z zamiłowaniami do sportów extremalnych i dobrej zabawy? Właśnie Ciebie szukamy…

EHschool zajmuje się szkoleniem z zakresu sportów extremalnych oraz organizuje wyjazdy i obozy. Jeśli tak samo jak my lubisz jeździć na snowboardzie, nartach, wakeboardzie, kitesurfingu czy po prostu dobrze się bawić, nie trać czasu i dołącz do nas.

Jesteś licealistą, studentem czy masz po prostu dużo znajomych z zamiłowaniem do sportu ? Skorzystaj z opcji naszych Campów i zaproś znajomych do wspólnej zabawy latem i zimą.

Zostań Ambasadorem Extremalnej Zajawki

Wspierając EHschool przyczyniasz się do rozwoju sportu wśród dzieciaków, młodzieży i dorosłych. Z nami poznasz ciekawych ludzi, odwiedzisz najlepsze miejscówki i będziesz się dobrze bawił. Współpraca polega na promocji ofert EHschool na terenie szkoły, osiedla, akademika, miejsca pracy czy wśród najbliższych z rodziny. Ale to tylko od Ciebie zależy w jaki sposób chcesz to robić, my pomożemy Ci wybrać idealną metodę by dobrze się bawić w gronie przyjaciół na wczasach.

Oferta poleceń ambasadorskich skierowana jest do nowych ziomali, którzy dowiedzą się o naszych przygodach z Twojego polecenia i wpiszą w zgłoszeniu unikatowy „kod ambasadora”.

Za każdą zapisaną osobę z twojego polecenia otrzymujesz prowizję, a kasa rośnie w miarę zaangażowania. Zaopatrzymy Cię w materiały promocyjne: ulotki, plakaty, wlepy, ciuszki i gadżety od EHschool. Będziesz mógł wspólnie z ekipą ziomali szaleć na jednym z naszych campów.

Nie spisujemy umów, nie wymagamy konkretnych wyników i raportów... wystarczy, że będziesz:  

  • promował markę EHschool,
  • organizował we własnym zakresie akcje promocyjne wśród swoich znajomych, wydarzenie, polecenie słowne, promocja w social media,
  • będziesz uczestniczył w akcjach promocyjnych w stylu EH,
  • dobrze się bawił przy tym co robisz, a na pewno osiągniesz sukces.

Poznasz ciekawych ludzi z zajawką i pozytywną energią, zebraną prowizję możesz wykorzystać na jednym z naszych wyjazdów, wypłacić w formie gotówki lub wydać w naszym sklepie.

Wszystkie osoby mogą liczyć na nasze wsparcie, pomoc przy organizacji spotkań oraz szkolenie w tym zakresie.
Sam pracujesz na własny sukces, a my tylko pomożemy Ci go osiągnąć. Oferujemy atrakcyjne prowizje, które rosną wraz z liczbą extremalnych ziomali. Prowizja jest ustalana indywidualnie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: