tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Wakeboarding to młoda dyscyplina sportu, która rozwija się bardzo dynamicznie zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Dzięki dużej ilości wyciągów nauka wakeboardu jest bardzo dostępna, łatwa i przyjemna.

W naszej szkole wakeboardu zapewniamy najwyższą jakość nauki w luźnej i przyjaznej atmosferze, dzięki czemu nasi kursanci robią duże postępy w krótkim czasie. Potrafimy zachęcić do ćwiczeń i zainteresować tą dyscypliną sportu, co naturalnie wpływa na lepsze efekty. Wśród wyjazdów, które organizujemy, są weekendy wakeboardowe w Polsce i za granicą, oferujemy m.in. Wake Camp w Januszkowicach, Sardynii, Turcji czy Rawennie.

Pod okiem doświadczonej kadry EH School nauka wakeboardu będzie jeszcze łatwiejsza. Ogromna ilość trików i ewolucji, które można wykonać, czyni ten sport niewiarygodnie efektownym. Podczas naszych Wake Campów będziesz mógł się szkolić na każdym poziomie zaawansowania, zaczynając od podstaw i ucząc się trików, zarówno z wody jak i na przeszkodach.

 

Obozy wakeboardowe

Obozy wakeboardowe to atrakcyjny sposób na spędzenie wolnego czasu i nabycie nowych umiejętności sportowych. Organizujemy obozy wakeboardowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wyszkolona kadra instruktorów zapewnia nabycie przez uczestników potrzebnej wiedzy oraz opanowanie technik wakeboardowych w atmosferze dobrej zabawy. Jeśli jesteś zainteresowany naszą pełną ofertą obozów dla dorosłych, dla dzieci lub młodzieży zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w Mysłowicach. Podstawowe informacje na temat oferty wyjazdowej znajdziesz również na naszej stronie.

 

Jakie są zalety wakeboardingu?

Wakeboarding to niewątpliwie sport, który wygląda efektownie. Treningi wakeboardingowe umożliwiają nabycie umiejętności wykonywania ciekawych trików, ale jest to również dyscyplina sportowa, którą można uprawiać wyłącznie rekreacyjnie. Zajęcia wakeboardingowe podnoszą ogólną sprawność fizyczną, dotleniają organizm i dostarczają sporo frajdy. Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się tą formą aktywnego wypoczynku!

Najnowsze

First minute
EH School - szkoła sportów ekstremalnych

Obóz wakeboardowy weekendowy 2024

Od 13.09.2024 do 15.09.2024
Flaga Polski

Zostało miejsc:

19
Program
Szkolenie
Ubezpieczenie
Wyżywienie
Zakwaterowanie
już od 889.00 1289.00