tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Podczas naszych wyjazdów nie pozwolimy Ci się nudzić. Nie po to jedziemy w najpiękniejsze miejsca i zabieramy ze sobą świetnych ludzi, żeby przesiedzieć urlop w hotelu. O nie! Zimą w górach po prostu nie wypada. Na naszych wyjazdach snowboardowych i narciarskich proponujemy mnóstwo atrakcji zarówno na stoku, jak i poza nim. Jeśli marzy Ci się snowboard we Francji, Szwajcarii lub Włoszech, my to zapewniamy. Pośród malowniczych krajobrazów najpiękniejszych kurortów prowadzimy snowboardowe i narciarskie szkolenia dla dorosłych i dzieci na każdym poziomie zaawansowania. A poza stokiem? Gry, zabawy, konkursy oraz imprezy w doskonałej atmosferze. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami i naszym bogatym programem sportowo-rozrywkowym.

Szkolenia snowboardowo - narciarskie

Odbywają się w małych, kameralnych grupach, na każdym poziomie zaawansowania. Podczas szkolenia będziesz doskonalić technikę jazdy, uczyć się elementów freestylowych i jeździć w puchu. Będą to niezapomniane chwile spędzone w gronie ludzi z zajawką.

Kursy i szkolenia na stopnie snowboardowe SITS

Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu

Są to specjalistyczne kursy szkoleniowe dzięki którym podniesiesz swoje umiejętności techniczne, nauczysz się podstaw freestyleu i jazdy w terenie. Po kursie czeka Cię egzamin na I, II lub III stopień sprawności snowboardowej. Pozytywny wynik z egzaminu upoważnia do udziału w metodycznych kursach instruktorskich.

Wykłady, pokazy filmowe, wideo coaching

Popołudniami nie pozwolimy Wam się nudzić, a żeby dopełnić szkolenie przyda się też łyk teori. Zaprosimy Was na wykłady związane z bezpieczeństwem na stoku, doborem sprzętu. Zaprezentujemy filmy szkoleniowe, dzięki którym jeszcze lepiej poznasz jazdę na desce i nartach, a to wszystko uzupełni video i foto coaching, dzięki któremu progres w jeździe będzie jeszcze większy.

Centrum testowe snb/ski

W naszym centrum testowym znajduje się sprzęt renomowanych firm jak: Burton Snowboards czy Head Ski, który będziesz mógł testować każdegodnia za free.

Lawinowe ABC

Podczas naszych wyjazdów zadbamy o Wasze bezpieczeństwo nie tylko na trasach ale i poza nimi. Nauczymy Was jak posługiwać się sprzętem lawinowym, do czego służy łopata, sonda i detektor lawinowy, oraz pokażemy jakie są rodzaje plecaków lawinowych. Podczas wykładów zdobędziesz wiedzę teoretyczną, a w terenie nauczysz się praktyki.

Przedszkole snowboardowo - narciarskie

Przedszkole jest organizowane podczas wyjazdów w okresie ferii szkolnych. Jest skierowane dla najmłodszych riderów w wieku 3 - 7 lat, którzy pod okiem naszych doświadczonych instruktorów będą uczyć się sztuki jazdy na desce i nartach w formie zabaw na śniegu i doskonalenia podstawowych technik, jak i poznawać elementy freestylu. Nasze przedszkolaki będą mogły wypożyczyć sprzęt firmy Burton Snowboards: buty i deski wraz z wiązaniami. Dzięki temu masz gwarancję, że twoje dziecko jeździ w sprzęcie przystosowanym do swoich możliwości oraz wieku, wzrostu i wagi.

Zawody snb/ski z cennymi nagrodami

Po tygodniu ostrego treningu, organizujemy zawody dla wszystkich uczestników bez względu na wiek. Zawody rozgrywane są na stoku w formie: slope stylu, jib jamu, zjazdów na krechę i slalomu, pod patronatem naszych partnerów, jak zawsze w sportowej atmosferze z wieloma nagrodami.

Gry, zabawy, konkursy nie tylko na śniegu

Tutaj proponujemy naszym uczestnikom różnego rodzaju turnieje, gry i konkursy, drużynowe oraz indywidualne odbywające się podczas apresski czy imprez klubowych. Zawsze coś Cię zaskoczy, zawsze jest wesoło. Dobra zabawa w gronie przyjaciół to niezapomniane chwile, które na długo będziesz wspominał po powrocie do domu.

Szalone imprezy apresski

Apresski to imprezy zaraz po zejściu ze stoku, gdzie czeka na Was mnóstwo zabaw, dobra muzyka i niepowtarzalna atmosfera. Klimat jaki tworzycie podczas tych imprez jest niepowtarzalny, za co Wam serdecznie dziękujemy.

Wieczory hazardu

Tutaj zapewnimy Ci dawkę sportowej rywalizacji wieczorową porą. Nasze turnieje pokerowe, to najlepsza zabawa i niezapomniane emocje.

Grill & chill, relaks

Po długim i emocjonującym dniu na stoku przychodzą chwile i czas na relaks. Po niesamowitych imprezach czeka Cię chwila odprężenia i relaksu, w basenie, strefie SPA lub podczas chillowania się i zajadania smakołyków z grilla. Każda tego typu ma swój niesamowity klimat i integracja grupy.

Tematyczne imprezy klubowe

To niezapomniane imprezy przebierane, na których będziesz świetnie się bawił. Każda impreza to inny temat, z odpowiednio dobraną muzyką i w gronie ludzi którzy lubią się bawić. Nasz Dj zawsze zadba o odpowiednią oprawę muzyczną, która poniesie Was do tańca.

Koncerty muzyczne

Podczas wybranych wyjazdów będą z nami znani Dj`e oraz artyści sceny muzycznej, którzy zagrają dla Was imprezy klubowe oraz koncerty podczas imprez apresski i wieczorów klubowych.