Ravenna usytuowana jest w północnych Włoszech, niedaleko enklawy San Marino. Skupia na swoim obszarze szereg atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. To region, w którym znajdują się Starwake Park Cable, Park Rozrywki Mirabilandia, Zoo Safari, Spa Terme di Punta Marina oraz wspaniałe plaże dla miłośników sportów wodnych.

Flaga Włoch

Włochy

Dlaczego warto pojechać do Włoch?

Włochy warto odwiedzić, ponieważ mają to coś... Trudno to opisać jednym zdaniem. Kojarzy się bowiem ten kraj ze słońcem, gorącym powietrzem, hałasem cykad, spokojem, dobrą kuchnią, dobrym winem, ale też z tradycją i historią. To wszystko prawda! Ale oprócz pięknego wyobrażania o Włoszech w lato, ten kraj zachwyca również w zimę. Resorty narciarskie we włoskich Alpach to jedne z najlepszych ośrodków na całym świecie. Paganella Ski, Madonna di Campiglio i Pinzolo to miejsca, które odwiedzamy praktycznie co roku w ferie i nie tylko. Jeździmy do hoteli, które są przez nas sprawdzone i lubiane przez naszych klientów. Aktualna oferta na wyjazdy we włoskie Alpy, dostępna jest na naszej głównej stronie.

Atrakcje regionu

Starwake Park Cable

Jest to park podzielony logistycznie na dwóch jeziorach z idealnymi warunkami do uprawniania wakeboardingu. Wake park wyposażony jest w system Sesitec i Full Size Kabel z Unit Structures. Na terenie obiektu można korzystać z: tenisa, boisk do siatkówki plażowej, korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, besen do nauki pływania oraz aquaareobiku.

Mirabilandia

Największy włoski park rozrywki. Park znajduje się w Savio gmina Cervia w Emilia-Romania, niedaleko Rawenny.

Wesołe miasteczko podzielone jest na siedem stref:

  • Bimboboli – gdzie znajdują się atrakcje dla dzieci,
  • Adventureland – z atrakcjami przygodowymi,
  • La citta di Sian Ka'an – atrakcje z Krainy Majów,
  • La vecchia Europa – tradycyjne wesołe miasteczko,
  • Motorworld – atrakcje związane z pojazdami wodnymi, drogowymi i szynowymi,
  • Dolcevita Studios,
  • Mirabilandia Beach – plaża z basenami i zjeżdżalniami.

Zoo Safari

450 dzikich zwierząt które masz na wyciągniecie ręki.Safari można odwiedzić własnym samochodem ( klasyczne Safarii), samochodem elektrycznym (Safari Tour) lub wycieczka pociągiem Safari. Dzięki naszym doświadczonym przewodnikom będziesz mógł poznać tajemnice przyrody, dotknąć gatunków najbardziej posłusznych i bezpośrednio je nakarmić.Na terenie 35 hektarów możesz spotkać lwy, tygrysy, hipopotama, żyrafy, zebry, bawoły, wielbłądy, strusie, lamy, antylopy i wiele innych gatunków. Każde zwierzę jest dzikie i swobodnie wędruje przez szerokie przestrzenie parku

 SPA Terme di Punta Marina

SPA które wykorzystuje dobroczynne działanie wód termalnych. Podczas pobytu w tym wyjątkowym miejscu istnieje możliwość konsultacji z lekarzem oraz zastosowania wyjątkowych produktów kosmetycznych;bez parabenów. W ośrodku można skorzystać z Sauny fińskiej oraz masaży wykwalifikowanego personelu, które w połączeniu ze zdrowotnymi właściwościami wody termalnej pozwalają na wpaniałą regeneracje ciała i umysłu.

Inne sporty wodne

Ravenna to idealne miejsce dla miłośników Surfingu, Kiteserfingu oraz Windserfingu, wybrzeża północnych plaż oferują wspaniałe warunki dla miłośników wszelkich sportów wodnych. W niedalekiej odległosci od naszych apartamentów, przy plaży zlokalizowany jest Adratico Wind Club, który oferuje wypożyczanie sprzętu do windsurfingu, kitesurfingu, żeglarstwa oraz katamaranów.

Najnowsze wyjazdy

Obecnie nie mamy żadnych nadchodzących wyjazdów do tego miejsca. Zostaw nam swój adres e-mail i wyślij zapytanie a my poinformujemy Cię o planowanych w przyszłości wyjazdach do tej miejscówki lub zaproponujemy równie fajny i alternatywny wyjazd.