tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Szwajcaria to niesamowicie malowniczy kraj. W połączeniu z alpejskim pasmem górskim tworzy krainę, którą co roku odwiedzają miłośnicy snowboardu i narciarstwa z całego świata. Tutaj znajdziesz infrastrukturę na najwyższym poziomie, szybkie gondole, zamykane krzesła, puby, bary i restauracje, które tworzą niepowtarzalny klimat w czasie białego szaleństwa, jak i imprezy apresski, które na długo zostaną w Waszej pamięci.

Szwajcaria i jej zapierające dech w piersiach widoki

Szwajcaria to nie samowicie malowniczy kraj w połączeniu z alpejskim pasmem górskim tworzy krainę, którą co roku odwiedzają miłośnicy snowboardu i narciarstwa z całego świata. Tutaj znajdziesz infrastrukturę na najwyższym poziomie, szybkie gondole, zamykane krzesła, puby, bary i restauracje, które tworzą niepowtarzalny klimat w czasie białego szaleństwa jak i imprezy apresski, które na długo zostaną w Waszej pamięci.

Setki kilometrów świetnie przygotowanych tras, strefy freeride, snow parki, trasy fun i boarder cross to standard w każdej miejscówce. Kurorty alpejskie w Szwajcarii to niewielkie alpejskie miasteczka położone w samym centrum szwajcarskich dolin. Z alpejskich, ośnieżonych szczytów rozciągają się niesamowite widoki na wiele 4 tysięczników. My w szczególności upodobaliśmy sobie region 4 dolin Verbier, który jest największym terenem narciarskim w Szwajcarii i zarówno jednym z największych w Europie. Składają się na niego ośrodki Verbier, La Tzoumaz, Bruson, Nendaz, Veysonnaz czy Thyon. Region oferuje 420 km tras i 89 wyciągów oraz całe bogactwo różnorodnych atrakcji, gwarancję słońca i dobrych warunków śniegowych, wraz z lodowcem Mont Fort tworzy jeden z najlepszych kurortów świata. Trasy rozciągają się na wysokości od 1500m do 3300m n.p.m.

Najnowsze wyjazdy

Obecnie nie mamy żadnych nadchodzących wyjazdów do tego miejsca. Zostaw nam swój adres e-mail i wyślij zapytanie a my poinformujemy Cię o planowanych w przyszłości wyjazdach do tej miejscówki lub zaproponujemy równie fajny i alternatywny wyjazd.