tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Położony w centrum Podhala. Przez miejscowość przepływa potok o tej samej nazwie, a maksymalna wysokość terenu wynosi tu 950 m n.p.m. . Do naszych czasów zachowały się tu drewniane chałupy góralskie z XIX w. Obecnie miejscowość przyciąga nie tylko świetnymi trasami spacerowymi (m.in. przez Ząb na Gubałówkę), bliskość Tatrzańskiego Parku Narodowego czy świetne połączenia z ośrodkami narciarskimi (Zakopane, Małe Ciche, Białka), ale też bardzo rozwiniętą infrastrukturą (liczne ośrodki wypoczynkowe, baseny, termy).

Flaga Polski

Polska

Polska jest państwem z bogatą historią, ogromnym dziedzictwem kulturowym oraz pięknymi krajobrazami, fauną i florą. Wiele polskich atrakcji turystycznych znalazło uznanie na świecie. Podczas podróży po Polsce nie można pominąć Krakowa, Warszawy, Gdańska, Częstochowy, Auschwitz, czy też Tatr. Nasza oferta skupia się głównie na najbardziej charakterystycznych miejscach w Polsce, jednak chcielibyśmy polecić także mniej konwencjonalne, ale równie atrakcyjne wycieczki poza utartymi szlakami. Zapewniamy bezpieczny i przyjemny pobyt w Polsce.

Najnowsze wyjazdy

Obecnie nie mamy żadnych nadchodzących wyjazdów do tego miejsca. Zostaw nam swój adres e-mail i wyślij zapytanie a my poinformujemy Cię o planowanych w przyszłości wyjazdach do tej miejscówki lub zaproponujemy równie fajny i alternatywny wyjazd.