tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1
EH School - szkoła sportów ekstremalnych
31-03-2024 EHschool

W EHschool zawsze dążymy do tego, by nasza oferta odpowiadała na różnorodne potrzeby i zainteresowania naszych uczestników. Z radością informujemy, że nasz znany i ceniony Kite, Surf & Chill Camp, dotąd kierowany głównie do młodszych pasjonatów sportów wodnych, otwiera swoje drzwi także dla dorosłych szukających wyjątkowych wrażeń i nowych wyzwań.

Lokalizacja i atrakcje: Jastarnia na Półwyspie Helskim staje się miejscem, gdzie każdy niezależnie od doświadczenia może odkryć magię kitesurfingu i surfingu. Nasz camp znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie wody, oferując doskonałe warunki do nauki i doskonalenia umiejętności. To nie tylko kursy kite i surf, ale cała paleta aktywności dodatkowych – od wakeboardingu po relaksującą jogę.

Dla kogo jest ten camp? Ten camp jest specjalnie przemyślaną propozycją dla dorosłych, którzy pragną oderwać się od codziennych obowiązków i spędzić czas na świeżym powietrzu, ucząc się nowych sportów wodnych lub doskonaląc swoje dotychczasowe umiejętności. To także idealna okazja do nawiązania nowych znajomości z ludźmi o podobnych pasjach.

Program i szkolenie: Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w codziennych sesjach kite i surf, prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów. Do tego dochodzi szereg zajęć dodatkowych, które mają na celu nie tylko urozmaicenie czasu spędzonego na obozie, ale także rozwój umiejętności przydatnych w sportach wodnych. Wszystko to w bezpiecznym i przyjaznym środowisku, z naciskiem na indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Zapewniamy: Dla zapewnienia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa, każdy uczestnik zostanie wyposażony w niezbędny sprzęt. Zachęcamy jednak do zabrania własnej pianki neoprenowej, co zwiększy komfort podczas zajęć w wodzie. Nie masz własnego sprzętu? Bez obaw, w naszej wypożyczalni znajdziesz wszystko, co potrzebne.

Kite, Surf & Chill Camp to idealna propozycja dla dorosłych, którzy szukają nie tylko aktywnego wypoczynku, ale też chcą nauczyć się czegoś nowego i przeżyć przygodę, która na długo zostanie w pamięci. To wyjątkowa okazja, aby przełamać rutynę i zanurzyć się w świat sportów wodnych, otoczeni przez piękno polskiego wybrzeża.

Zapraszamy do dołączenia do naszego campu – miejsca, gdzie pasja do sportów wodnych spotyka się z duchem przygody. Nie przegap tej wyjątkowej odsłony dla dorosłych i zarezerwuj wyjazd już dziś!